Rīgas Valsts tehnikums

Limbažu teritoriālā struktūrvienība

RVT Limbažu teritoriālās struktūrvienības audzēkņiem bija iespēja tikties ar pulkvežleitnantu, Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas virsnieku Jāni Rutkovski, noklausīties viņa stāstīto par valsts aizsardzību un arī ieteikumus, kā rīkoties krīzes situācijā.
Romas impērijas rakstnieks Vegēcijs savulaik teicis pravietiskus vārdus: - Si vis pacem, para bellum (Gribi mieru - gatavojies karam). Krievijas iebrukums Ukrainā arī mums katram ir parādījis, kam jāpievērš pastiprināta uzmanība, lai mēs justos drošībā, un iespējami mazāk šaubu būtu par mūsu valsts bruņoto spēku spēju aizstāvēt Latviju, ja rastos tāda nepieciešamība. Viena no tām ir zināšanas par valsts aizsardzību. Jau pagājušajā gadā Nacionālie bruņotie spēki aktīvi uzrunāja jauniešus pievienoties Zemessardzes pulkam. Mūsu mācību iestāde vienmēr ir atsaukusies Latvijas armijas iniciatīvām. Tāpēc esam pateicīgi Zemessardzei un īpaši pulkvežleitnantam J. Rutkovskim par šo tikšanos un ļoti vajadzīgo sarunu.

Biedrība Eņeģeļa sirds trijās Latvijas skolās organizēja pilotprojektu "Krāj punktus!", lai motivētu audzēkņus nekavēt mācību stundas un censties uzlabot sekmes. Audzēkņi katru nedēļu krāja punktus, paaugstinot vidējo atzīmi, apmeklējot katru dienu mācību stundas un piedaloties dažādās aktivitātēs. Mūsu skolā diplomu saņēma audzēkņi apdares darbu specialitātēs:

  • Andrejs Paimetovs - 4.kurss;
  • Oļģerts Prohorovs - 3.kurss;
  • Elvijs Tomsons - 2.kurss.

Paldies audzēkņiem par centību!

Vairāk par konkursu lasiet Limbažu novada laikrakstā Auseklis, publicēts 19.oktobrī 2021.gadā:

Konkurss "Krāj punktus!"

Konkurss "Krāj punktus!" turpinājums

Satiekoties skolas vadībai ar Limbažu domes priekšsēdētāju un novada pašvaldības vadībai, tika pārrunāti aktuāli jautājumi par profesijas apguves iespējām Limbažu novadā pēc 9.klases, par skolēnu piesaisti profesionālajā izglītībā, par skolas cerīgu nākotni. Par šo sarunu lasiet Limbažu novada laikrakstā, publicēts 13.oktobrī 2021.gadā:

Profesionālā skola uz pārdomu sliekšņa

Profesionālā skola uz pārdomu sliekšņa turpinājums

Par jauno mācību gadu domājot, stāsta mūsu bijušie skolas absolventi:

- Limbažu novada speciālās izglītības skolotājs Uldis Vāvers, kurš pēc būvizstrādājuma galdnieka specialitātes iegūšanas un vidusskolas atestāta saņemšanas veiksmīgi spēja iestāties Latvijas Lauksaimniecības universitātē Jelgavā, kur ieguva mājturības un tehnoloģiju pegagoga kvalifikāciju.

- Valentīna Kukule apguva apdares darba tehniķa profesiju, vairākus gadus strādāja par grupas meistari un apmācīja jaunos apdares darbu tehniķus. Pēc augstākās izglītības iegūšanas sāka strādāt Limbažu pagastā par bibliotekāri.

- Daiens Skride apguva apdares darba tehniķa profesiju, bet šajā profesijā nedaudz pastrādāja, pēc tam turpināja mācības Rīgas sarkanajā krusta koledžā, ieguva masiera profesiju un veiksmīgi strādā par masieri Limbažu slimnīcā.

- Silvestrs Jānis Kalniņš nesen pabeidza skolu, apguva specialitāti būvizstrādājumu galdnieks, piedalījās dažādos konkursos ar labiem rezultātiem.

Vairāk lasiet Limbažu novada ziņās, publicēts 5.jūnijā 2020.gadā:

Par jauno mācību gadu domājot

Plašāk arī var lasīt Limbažu novada laikrakstā Auseklis, publicēts 2.jūnijā 2020.gadā:

Par jauno mācību gadu domājot laikrakstā Auseklis

Limbažu teritoriālās struktūrvienības audzēkņi regulāri piedalās konkursā Skills Latvia. Šajā mācību gadā piedalījās Alens Mārtiņš Jurgensons un Nauris Miezis. Konkurss notika Dagdā un no 10 komandām, mūsu audzēkņi ieguva 5.vietu.

Par to, kā audzēkņiem veicās konkursā un kādas kļūmes ir pieļāvuši, lasiet Limbažu novada laikrakstā Auseklis, publicēts 22.janvārī 2020.gadā:

Konkurss Skills Latvia

Ja vēlaties uzzināt, kādas pārmaiņas skola ir piedzīvojusi, kā ir mainījušies skolas nosaukumi, cik ilgi skola jau pastāv un kādi vērienīgi remontdarbi notiek skolā, to visu pastāsta Dainis Augusts un vairāk lasiet Limbažu novada laikrakstā Auseklis, publicēts 29.martā 2019.gadā:

Limbažu kādreizējās celtniecības skolas pārmaiņu laiks

Rīgā, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsala, notika Valsts izglītības attīstības aģentūras organizēts jauno profesionāļu meistarības konkurss SkillsLatvia 2018. Tajā startēja arī Rīgas Valsts tehnikuma Limbažu teritoriālās struktūrvienības 1. kursa audzēknis Alens Mārtiņš Jirgensons – topošais apdares darbu tehniķis. Viņš piedalījās flīzēšanas konkursā. Konkursantiem no precīzi piegrieztām flīzēm uz sienas bija jāizveido Latvijas kontūras sarkanbaltsarkanā formā, bet uz grīdas – skaitlis 100.

Vairāk lasiet Limbažu novada laikrakstā Auseklis

Joomla! kļūdu konsole